Obchodné priestory na predaj

 

Obchodné priestory na predaj

Obchodné priestory sa nachádzajú na prízemí v projekte Miletičova 60 v tesnej blízkosti najväčšej biznis zóny Prievozská/ Plynárenská. Priestory majú celkovú výmeru 874,07 m2, je ich možné členiť na jednotlivé menšie sekcie od 71,82 m2. Parkovanie pre zákazníkov a zamestnancov spoločností bude k dispozícií na streche parkovacieho domu a úrovni prízemia (obchodných priestorov).

Obchodné priestory:

Administratívne priestory:

REALIZÁCIA VÝSTAVBY

 

REALIZÁCIA VÝSTAVBY

Ešte stále nebývate vo svojom? Využite ponuku posledných voľných bytov v ponuke Polyfunkčného objektu Miletičova 60! Náš projekt je v plnom prúde a blíži sa do finále. Objekt postupne získava nový šat, okrem nových rozvodov sme ukončili osádzanie okien a čo sa týka interiéru, ukončujeme realizáciu sadrokartónových konštrukcií, obkladov a dlažieb. Začali sme s maľovaním interiéru a jeho finálnym zariaďovaním, preto neváhajte a pre konkrétnu predstavu si prezrite vizualizácie v našej galérii.

Projekt Miletičova 60 vás zláka nielen svojou cenou, ale aj lokalitou, ktorá ponúka skvelé bývanie priamo v centre Bratislavy.

UniCredit Bank

 

UniCredit Bank

Banka UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. stala financujúcou bankou projektu Miletičova 60.

REALIZÁCIA VÝSTAVBY

 

STAVEBNÉ PRÁCE A PREDAJ V PLNOM PRÚDE

Ubehlo päť mesiacov od začatia výstavby a pred očami nám pomaly vzniká celkom nový bytový dom. V tejto chvíli sú búracie práce na objekte takmer dokončené, z fasády budovy boli odstránené pôvodné balkóny a vybúrané okenné otvory. Aktuálne prebieha výstavba  nadstavby, kde vzniknú mezonetové byty s terasami. Kompletnou prestavbou v ďalšej fáze prejdú aj inžinierske siete, rozvody vody a kanalizácie, systém vykurovania či elektroinštalácie. Pribudnú  nové priečky, na nepoznanie sa zmení fasáda budovy. Bude zrekonštruovaný podzemný parkovací dom, upraví sa okolie obytného domu. To všetko tak, aby novovzniknutý obytný dom znásobil komfort bývania, plnil vysoké estetické nároky, ale aj zapadol do koloritu známej bratislavskej Miletičovej ulice.

Projekt sa u klientov teší veľkému záujmu  o čom svedčí aj fakt, že predaných je už takmer 2/3 zo 152 bytov.  Miletičova 60 prináša bývanie najmä pre mladých – najviac sú zastúpené dvojizbové byty, ale v ponuke je tiež niekoľko trojizbových bytov, všetky s dostatkom odkladacích priestorov na nevyhnutné doplnky rôznorodých aktivít jeho obyvateľov. Byty sa predávajú v nadštandardnom vybavení. Na rozdiel od iných projektov to znamená, že byty sú hneď pri kúpe vybavené nielen sanitou, obkladmi a podlahovými krytinami, ale aj kuchynskou linkou so spotrebičmi. Majitelia tak ušetria dlhé týždne až mesiace pri čakaní na vybavenie bytu, ktoré je pri bývaní nevyhnutne potrebné. To znamená, že sa môžu nasťahovať prakticky na druhý deň od prevzatia bytu.

Začali sa stavebné práce

 

Začali sa stavebné práce

Spoločnosť Profinex holding, ktorá prináša na trh nové bývanie  Miletičova 60, bude mať pri realizácii projektu prestížneho partnera. Dodávateľom stavebných prác sa stala spoločnosť YIT Reding, medzinárodná developérska a stavebná spoločnosť so storočnou históriou, pôsobiaca v siedmich európskych krajinách.

Uprostred Miletičovej sa tak onedlho objaví nový bytový dom, ktorý je svojou výnimočnou polohou atraktívny pre toho, kto miluje život v meste a chce mať blízko do práce a do centra Bratislavy. Prestavba terajšej budovy bude rozsiahla, z pôvodnej podoby zostane len skelet a nové byty sa vybudujú úplne od základu vrátane kompletne nových inžinierskych sietí, rozvodov vody a kanalizácie, systému vykurovania či elektroinštalácie. Pribudne nadstavba na mezonetové byty, zrekonštruuje sa podzemný parkovací dom, upraví sa okolie obytného domu. Pri prestavbe v takomto rozsahu potrebuje developér spoľahlivého partnera, ktorý má za sebou množstvo realizovaných a časom preverených projektov, akým YIT nepochybne je.

Byty Miletičova 60 už v predaji

 

Byty Miletičova 60 už v predaji

Zoznámte sa s novou ponukou bývania v širšom centre Bratislavy, ktorá prichádza na trh. Uprostred Miletičovej ulice sa uskutoční komplexná prestavba pôvodného objektu, kde vznikne 152 bytov, priestory na kancelárie a na obchody a nový podzemný parkovací dom s kapacitou 136 stojísk. V ponuke sú byty 1- až 3-izbové, pričom v najväčšej miere budú zastúpené 2-izbové byty. Všetky byty sa predávajú v štandarde a s kuchynskou linkou so spotrebičmi. Každý byt má balkón alebo francúzsky balkón so slnečnou clonou a pivničnú kobku. Na budove vyrastie nadstavba, ktorá ponúkne bývanie v mezonetových bytoch s terasami.

 

Všetko blízko

Bývať na Miletičovej ulici znamená doslova a do písmena mať historické centrum na skok. Do okolitých bizniscentier sa dostanete po vlastných či na bicykli. Množstvo obchodov, obľúbených reštaurácii a rôzne miesta na šport a relax sú dostupné pešou prechádzkou. A pár krokov od bytu máte najväčší trh a všetko, čo potrebujete k pohodlnému a bezstarostnému životu v meste, bez zbytočných presunov autom či MHD.

 

Pre toho, kto miluje mesto

Miletičova 60 je dostupná voľba bývania pre všetkých, ktorým je blízky mestský štýl života, chcú byť súčasťou mesta a konečne vo vlastnom. Pre tých, ktorí v meste nielen pracujú, ale si mesto aj užívajú. Môcť sa prejsť do práce, mať kde uskladniť svoj surf či lyže, vybehnúť za priateľmi do mesta aj na poslednú chvíľu, lebo to máte pár minút od domu, taký je život na Miletičovej.

 

Urbanistický dizajn, kvalitné materiály, detaily

Aj takto by sa v skratke dalo zhrnúť projekt a jeho realizáciu. Spoločnosť PROFINEX holding oslovila prestížne architektonické štúdio, ktoré prinieslo zaujímavé nápady a riešenia. Na fasáde sa premietne tep mesta v podobe vertikálnych línii a za použitia nových moderných materiálov. Interiér bytov bude zhotovený už v štandarde a s kuchynskou linkou, takže po prevzatí bytu sa môžete okamžite nasťahovať.